Spokój i minimalizm

Spokój i minimalizm

 

    Minimalistyczne  wnętrza są kontynuacją samej architektury domu zaprojektowanej przez pracownię S3NS Igora Kaźmierczaka.

Dom o powierzchni 280m2 rozwiązany na 2 kondygnacjach jest kwintesencją ciszy i spokoju, oderwania od pracy i zgiełku miasta. Niewielki powierzchnią salon poprzez ogromne przeszklenie zaprasza do środka taras i ogród.  Sercem domu zdaje się być centralnie usytuowany kominek,  który wraz ze schodami oddziela salon od kuchni i jadalni. Sama kuchnia, czysta, prosta ze szklanymi frontami w których pod pewnym kątem odbija się świat zewnętrzny, jest świetnie zorganizowaną i bardzo pojemną przestrzenią do kreowania kulinarnych eksperymentów.

 

Na górze znajduje się sypialnia z garderoba, gabinet, łazienka i 2 pokoje na razie jeszcze z potencjalnym przeznaczeniem. Sypialnia przełamuje trochę minimalizm, poprzez ozdobne srebrne lustro i oryginalne lampy Vernera Pantona z płatkami z masy perłowej.

Duża łazienka z przeszkleniem utrzymana w monochromatycznej kolorystyce. Jedynie szklano – srebrna mozaika swoim detalem przełamuje absolutną prostotę kompozycji.

 

Zobacz również