Oferta

9 powodów dla których WARTO rozpocząć współpracę z nami

 

1. S Ł U C H A M Y

2. Rozumiemy osoby samotne ceniące wygodę i luksus, ale też rodziny z dziećmi, dla których ważne jest poczucie bezpieczeństwa, stabilności a także wspólne świadome budowanie historii rodziny.

3.Najlepiej czujemy się w stylu modern-classic, czyli nowoczesność przełamana klasyką,  która łączy w teraźniejszości przeszłość i przyszłość. Jest ponadczasowa i zawsze modna. Doświadczenie pokazuje, że po latach wystarczy zmienić dodatki, niektóre meble, aby całość znowu wyglądała świeżo. Lubimy też ciepły, prosty styl nowoczesny, japandi. Nie projektujemy czystego zimnego minimalizmu, nie lubujemy się w stylu betonowo-industrialnym. To nie nasz świat. Nie widzimy w takich wnętrzach życia, wytchnienia, energii a tam gdzie nie widzimy życia nie wchodzimy w projektowanie. Zawsze to szczerze mówimy na początku, bo są inne wybitne pracownie czujące ten temat.

3. Łączymy wiedzę techniczną ze znajomością oddziaływania kolorów i form na psychikę mieszkańców. Jest prowadzonych wiele badań na ten temat. Piszemy o tym na Instagramie.

4. Pokazujemy różne rozwiązania funkcjonalne bez limitów ilościowych, wszystko wyjaśniamy tak, abyście Państwo podjęli najlepszą decyzję dla siebie.

5. Projekt powstaje na podstawie istniejącego wyposażenia, mebli, oświetlenia, płytek itd. Cenimy polskich producentów i zawsze jeśli jest możliwość oferujemy produkty po lepszych cenach.

6. Strategie budżetowe ustalamy z Państwem na samym początku.

7. Współpracujemy od wielu lat z godnymi polecenia ekipami budowlanymi.

8 Współpracujemy z firmami robiącymi meble kuchenne i na zamówienie w dobrej relacji jakości do ceny. Jak również z tymi, które mają jakość na najwyższym poziomie.

9.Jesteśmy 2 osobowym tandemem, działalność rozpoczęliśmy w 2003r. Mamy bogate doświadczenie, ale nieustannie się uczymy, bo wszystkie elementy projektowania cały czas się rozwijają.

——————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

Projekt wnętrz

Dla osób z Wrocławia jak i terenu Dolnego Śląska, budujących dom, lub kupujących mieszkanie dla siebie.
projekt zawiera:
⦁ Inwentaryzację.
⦁ Układy funkcjonalne na podstawie ankiety i wywiadu (bez ograniczeń).
Wizualizacje na podstawie wybranego układu funkcjonalnego, przykładów i ankiety. (2-4 widoki z pomieszczenia) Jak to wygląda? Kliknij TUTAJ
Projekt wykonawczy w postaci książki projektowej wraz z listą zakupową (produkty, ilości, wyceny )
⦁ W cenie są 4 spotkania: zapoznawcze, wybór najważniejszych mebli i płytek, przedstawienie koncepcji na wizualizacjach i przekazanie projektu.
⦁ Nadzór autorski nad realizacją projektu jest rozliczany indywidualnie w zależności od jego zakresu i ilości spotkań. Naszym celem jest takie przygotowanie projektu wykonawczego, aby wszystko było jasne a nasza płatna pomoc nie konieczna na etapie realizacji.

 od 11 900 zł + VAT 8%

cena dla projektu mieszkania 2 pokojowego ( hol, salon, kuchnia, jadalnia, sypialnia, łazienka), większe mieszkania wymagają indywidualnej wyceny)

Jeśli chcesz otrzymać ofertę wyślij na adres: alminas.wnętrza@gmail.com

  1. Załącz rzut
  2. Lokalizację
  3. Termin oddania lub planowanego remontu
  4. Parę przykładowych zdjęć wnętrz jakie Ci się podobają

Oferta jest pierwszym krokiem, drugim jest spotkanie, przedstawienie przykładowego projektu  i rozmowa. To równie ważny krok jak pierwszy. Bardzo istotne jest takie ludzkie porozumienie, które zagwarantuje, że powierzone wnętrza i budżet będą rzeczywiście dobrze wykorzystane. Zaufanie to nie jest coś, co powstaje po przeczytaniu wyceny i zakresu, to coś co jest albo nie ma w wyniku kontaktu personalnego.

 

Konsultacje

Po wcześniejszym umówieniu i wstępnej rozmowie telefonicznej, aby ustalić realną pomoc i jej zakres – 200 zł/h

Konsultacje najczęściej dotyczą generalnego układu funkcjonalnego, generalnej strategii stylistycznej. Jej celem jest oszczędzenie czasu i niepotrzebnych kosztów. Najczęściej  polega ona na określeniu, czy np planowany zakup mieszkania, a niejednokrotnie i projektowanych domów,  zapewni rzeczywiste potrzeby rodziny. Jest wiele pytań, które postawi architekt wnętrz a na które trzeba sobie odpowiedzieć przed zakupem. Czasami  wystarczy spotkanie a czasem potrzebujemy zastanowić się spokojnie nad koncepcją i zrobić rysunki układów, szczególnie gdy liczą się centymetry. Przedstawiamy wtedy układy na spotkaniu lub wysyłamy mailem z komentarzem i rozmową telefoniczną.  Cenę wtedy ustalamy za usługę a nie za godzinę.

——————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

Prywatnie jesteśmy małżeństwem z 4 dzieci (15, 13, 8, 6 lat). Wiele domowych sytuacji przerobiliśmy na sobie i to poczwórnie. Cały czas jesteśmy w procesie dostosowywania domu i siebie do potrzeb naszej sporej rodziny, bo z każdym rokiem te potrzeby trochę się zmieniają. Bardzo nam się podoba zasłyszana gdzieś definicja domu : Dusza, Otoczenie, Miłość.

Zapraszamy do współpracy.

MGR. ARCH. WNĘTRZ

Joanna Alminas

MGR. INŻ.

Ramunas Alminas