Prosto i naturalnie

Prosto i naturalnie

Ten projekt powstał dla niezwykle wymagających inwestorów o wspaniałych bogatych i przenikliwych osobowościach. Prosty nowoczesny dom miał mieć proste, nowoczesne i naturalne wnętrza, w których każdy czułby się swojsko i bezpretensjonalnie. Lniane zasłony, drewniana podłoga, piękny stół z lampą Lindsey’a Adams’a  Branching Bubble Chandelier, tworzą przytulną całość.

Bardzo lubimy też sypialnię i łazienkę, w których wykorzystaliśmy tapety z One Wall Design. Sypialnia miała być z założenia jasna, ale kiedy przymierzyliśmy tą ciemną tapetę, która dodatkowo pięknie ukryła nam dwoje drzwi do łazienki i garderoby, to wiedzieliśmy, że to jest to! W łazience z kolei eksperymentowaliśmy z odważniejszymi graficznie tapetami, ale ostatecznie wygrał wariant, który by najbardziej pasował do dzieci inwestorów.

Bardzo lubimy takie przestrzenie! Budowanie spokoju, porządku przełamanego nieoczywistymi podziałami, dynamiką lampy, która zwiesza się nad stołem niczym gałąź – jest przebywaniem w świecie, który jest nam zwyczajnie bliski.

projekt  Joanna Alminas

Zobacz również