Good life

Good life

Projekt domu za miastem dla 3 os. rodziny.

Niewielki, ale wygodny dom utrzymany w prostocie i wygodzie. Na początek zaproponowaliśmy wyburzenie ściany między wiatrołapem a salonem i wstawienie dużego przeszklenia z drzwiami. Już od wejścia wiatrołap wita każdego nie tylko przestrzenią, ale i galerią zdjęć domowników (na wizualizacjach są oczywiście zdjęcia komercyjne).

Domownicy spotykają się głównie przy stole. Kanapa  i telewizor służą do wspólnego relaksu.

Kuchnia z dużymi oknami doświetlającymi blat roboczy. Zmaksymalizowane okna nie pozostawiły miejsca na kontakty niezbędne do pracy przy blacie. Zastosowaliśmy rozwiązania nablatowe. Także okap jest chowany w blacie, dzięki czemu mogliśmy wyeksponować piękne lampy z Vibii.

Stół rozkładany pomieści nawet 14 os w razie potrzeby.

Sypialnia w stylu boho z glinianymi oddychającymi tynkami na ścianach z dodatkiem rumianku i często widzianym w naszych projektach wiszącym hamakiem zamiast fotela, na który nie było już miejsca. Taki tynk wytwarza wyjątkowy mikroklimat i poprawia znacząco jakość snu. Nad łóżkiem obraz genialnej Doroty Jędrusik.

Łazienka z miękką formą umywalek, szafek i luster zachęca do relaksu. Oświetlenie można włączyć na bardzo wyciszające, albo intensywniejsze, potrzebne w codziennej gonitwie.

Na końcu pokój Marcela. Jego życzeniem były neony i podświetlane ściany. Część mebli zabieramy z poprzedniego mieszkania. Doprojektowaliśmy duży regał na ekspozycję budowli z klocków Lego i przechowywanie przeróżnych rzeczy.

design by Joanna Alminas

Zobacz również