Prostota i naturalność

Prostota i naturalność

     

      Po paru latach znowu spotykamy się z inwestorami. Sprzedali swoją około 300 metrową rezydencję z basenem (której wnętrze też nam powierzyli) i kupili stary dom kostkę po remoncie i w sumie do remontu. Pojeździli po świecie i zrozumieli czego chcą i co jest rzeczywiście ich światem. Wybrali prostotę, zamiast blichtru, zwyczajność, która czyni dom miejscem ciepłym, swojskim i serdecznym. Ale prawdziwa prostota jest sztuką, dlatego ucieszyliśmy się ogromnie, że zaprosili nas do współpracy, bo czuliśmy, że ich myślenie o wnętrzach jest nam bardzo bliskie.

                 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

Remont wnętrza domu kostki z lat 90 nie był prosty, bo każda ściana miała swoje krzywizny. Kominek przez to był 2 razy stawiany, bo okazało się, że złapanie równoległości ściany uwypukla brak konta prostego…

Z braku możliwości czasowych nie robiliśmy wizualizacji a całość uzgadnialiśmy na podstawie zestawień produktów i rysunków 2D. Z poprzedniego domu został zabrany tylko stół i krzesła.

Nad stołem wiszą lampy z Flosa, które przepięknie korespondują z zielonym, żywym obrazem autorstwa Pani domu.  Dla niej rośliny i botanika to prawdziwa Pasja. Bez jej cudownej ręki do kwiatów ten dom nie byłby tak ciepły i naturalny.

Kuchnia z prostymi frontami  w 100% z drewna

Szczególnie ulubionym miejscem jest sypialnia, która poprzez kolorystykę jak i fototapetę z mglistym cichym lasem jest jednym z ulubionych miejsc domowników. Brak garderoby w domu rekompensuje dość pojemna szafa na całej ścianie na przeciwko okna.

 

Czy remont wnętrza domu z lat 90 to dobra decyzja? Nawet przy krzywych ścianach i tak można wyczarować piękne, klimatyczne wnętrza.

Zobacz również