Stodoła

Wnętrza modern-classic w domu typu stodoła

Nowoczesny z zewnątrz w środku modern-classic. W głównych założeniach tego projektu była elegancja i kolory: pudrowy róż oraz granatowy. Pozornie prosta geometria jednak stawiała wyzwania w postaci porozrzucanych okien, zbyt dużych nadproży, podciągów, które trzeba było ukryć. Ultra nowoczesna architektura z zewnątrz miała jednak pomieścić marzenia w stylu modern klasycznym. Dzięki takiemu nieoczywistemu zestawieniu powstało intrygujące wnętrze. Ktoś kto spojrzy na całą architekturę od zewnątrz może być zaskoczony wnętrzem.

To wnętrze bardzo wyraża osobowość domowników, ich zamiłowanie do elegancji z pięknym niklowym detalem, ale bez przesady i bufonady.

Styl modern-classic jest odpowiedni dla ludzi ceniących stabilizację, dobrą jakość i ponadczasowość. Wnętrza domu, to inwestycja na długie lata.

Sypialnia z granatowym zagłówkiem dobrze zlokalizowana w najdalszym zakątku domu, uspokaja i pozwala wrócić do równowagi wewnętrznej po stresującym dniu w pracy. Łazienki w nowoczesnym stylu, nawiązują do otoczenia w którym dom się znajduje. Nie jest to miasto. Przewidzieliśmy sporo miejsca na przechowywanie.

design by Dina Cheliadina i Joanna Alminas
zdjęcia Aleksandra Dertmont

 

Zobacz również