Nowoczesny z nutą klasyki

Nowoczesny z nutą klasyki

Oboje chcieli czegoś innego a jednocześnie oboje z troską i dojrzałością pragnęli, aby ich wybory nie unieszczęśliwiały drugiej strony. Ona lubi styl nowoczesny, prawie minimalistyczny, on- klasykę, elegancję i szczyptę glamour.

Wiele godzin analiz i prób połączenia ich odmienności, dały pewien wyjątkowy efekt. Projekt jest jeszcze w fazie decyzyjnej, więc na razie publikujemy go w prezentowanych wersjach. Projektowaliśmy salon z kuchnią i dwie łazienki.

Reakcja Inwestorów była dla nas bardzo poruszająca:

” Dziękujemy za taki piękny prezent świąteczny! Na chwilę obecną możemy jedynie powiedzieć, że oboje się po prostu wyruszyliśmy na widok tego wnętrza…. 🙂 „

” Jestem zachwycony.Tym bardziej, że projekt trafił w serce i emocje żony. Dziękuję. „

Naszym zadaniem było stworzyć nowoczesny salon z nutą klasyki i odrobiną glamour w sposób, który byłby bliski obojgu inwestorom.

Projekt jest utrzymany w najnowszych trendach opartych o nowoczesność nawiązującą do Bauhausu. Charakterystyczne lampy nad stołem, to projekt  bardzo zdolnego i utytułowanego australijskiego duetu Daniel To& Emma Aiston.https://www.daniel-emma.com/about wykonany dla francuskiej marki Petite Friture.

W tym wariancie zaproponowaliśmy narożnik i kuchnię w kolorze zieleni butelkowej.
Całość utrzymana jest też wg najnowszych trendów w pastelowej kolorystyce skontrastowanej ciemną zielenią.
Nowoczesność lamp, włoskiej tapety-mural, narożnika jak i mebli w jadalni przełamana jest sztukaterią na ścianach w jadalni. To jest akcent zaczerpnięty ze stylu Nowojorskiego, Modern Classic.

Zobacz również