Mała Ameryczka

Modern Classic styl dla ludzi dojrzałych

Jasne, w kremach i szarościach jednopoziomowe mieszkanie w bliźniaku w stylu Modern Classic. To jest dom w którym często bywają goście, choć też jest cichym azylem z pięknym ogrodem i tarasem po pełnej wyzwań i kontaktów z ludźmi pracy.

Sercem domu jest niewielki salon, w którym jednak niczego nie brakuje: mamy kominek, wygodny narożnik dla kilku osób, stół z tapicerowanymi krzesłami. Duża klasyczna kuchnia jest pojemna i sprzyjająca gotowaniu.  Świadomie unikaliśmy białych frontów na rzecz stonowanej szarości. Nasza inwestorka mówi o swoim królestwie „Moja mała Ameryczka” i my także tak pieszczotliwie nazywamy ten projekt. Ogromną i dobrą robotę robią tutaj lampy z Kutek Mood, które są  źródłem subtelnego, biżuteryjnego połysku. Bardzo lubimy tą markę za piękny, dopracowany detal.

Elegancja, pewna powściągliwość i delikatność jakie emanują z tego miejsca to cechy także Pani domu. Naszym głównym celem jest nie znalezienie ładnego wyposażenia, ale odnalezienie zewnętrznego wizualnego kodu odpowiadającego osobowości, czyli temu co wewnętrzne i ukryte w każdym człowieku, który powierza nam swoje mieszkanie.

 

modern classic
kutek mood
new york
new york
modern classic

design by  Joanna Alminas

Zobacz również