Klasyczna elegancja

Klasyczna elegancja

          Jedyne męskie życzenie w nowym domu to ciemna podłoga, pozostała cześć należała do Pani domu, która uwielbia ciepły i kobiecy styl klasyczny. Wnętrze z założenia miało być stonowane, biało- szare. Przełamaliśmy lekko kolorystykę dodając miedziane elementy w postaci lampy, stolików i ramek obrazów. Galeria zdjęć i grafik pochodzi w całości z znakomitego szwedzkiego sklepu internetowego desenio.com.

Drewniany stół z szufladkami zestawiliśmy z delikatnymi i nowoczesnymi krzesłami, aby przede wszystkim zachować jak najwięcej optycznej lekkości w sumie niewielkim salonie.

Jedną ścianę zrobiliśmy zdecydowanie ciemną. To ściana ukrywająca drzwi prowadzące do piwnicy, gdzie Pan domu ma swój pokoik zwanym piekiełkiem. W piwnicy też będzie pralnia i miejsce na rzeczy sezonowe. Przewrotnie na drzwiach napisaliśmy „stairs to heaven”. Napis obok „don’t disturb” dotyczy maleńkiej i czarnej toalety. Czerń czasem wydaje się bardziej przepastna i nieograniczona niż jasna biel, dlatego nie boimy się jej w małych pomieszczeniach.

Chcieliśmy, aby wnętrze było eleganckie, ciepłe w odbiorze choć w chłodnej, świeżej kolorystyce. To wszystko czyni dom pięknym i domowym.

      

Zobacz również