Dlaczego z nami

11 powodów dla których WARTO rozpocząć współpracę z nami

 

1. S Ł U C H A M Y

2. Pokazujemy różne rozwiązania funkcjonalne bez limitów ilościowych, wszystko wyjaśniamy tak, abyście Państwo podjęli najlepszą decyzję dla siebie.

3. Dajemy gwarancję zwrotu zaliczki jeśli okaże się, że nie osiągamy porozumienia już na pierwszym etapie projektowym.

4. Projekt powstaje na podstawie istniejącego wyposażenia, lamp itd.

5. Wyciągamy maximum efektów z każdego budżetu, ponieważ każdy budżet ma swoje ograniczenia. Strategie budżetowe ustalamy z Państwem.

6. Współpracujemy z bardzo dobrymi ekipami budowlanymi. Inne ekipy przydzielamy do niewielkich inwestycji a inne do dużych.

7. Współpracujemy z firmami robiącymi meble kuchenne i na zamówienie w dobrej relacji jakości do ceny. Jak również z tymi, które mają jakość na najwyższym poziomie.

8. Łączymy wiedzę techniczną ze znajomością oddziaływania kolorów i form na psychikę mieszkańców. Więcej o tym piszemy na blogu SztukaProstoty.com Blog o wnętrzach, o tym jak wpływają na nasze życie, aby stawało się prostsze i szczęśliwsze.

9. Najlepiej czujemy się w pozornie 2 odległych stylistykach: z jednej
strony pociąga nas ogromnie prostota i ciepło nowoczesności, a z drugiej elegancja i ponadczasowość stylu modern classic.

10. 80% to klienci powracający lub z polecenia.

11. Jesteśmy 2 osobowym tandemem dopilnowującym osobiście prac projektowych i nadzorów autorskich. Mamy wieloletnie doświadczenie. Działalność rozpoczęliśmy w 2003r.

MGR. ARCH. WNĘTRZ

Joanna Alminas

MGR. INŻ.

Ramunas Alminas